I Finnsnes karateklubb har vi utøvere på alle nivåer, jenter og gutter, kvinner og menn. Fra de som ønsker å komme i litt bedre form til de som ønsker å nå helt til Norgestoppen og enda lenger. Fra barn helt ned i 8-års alderen til de eldste på ca 50 år. Vi har også hatt norgesmestere i klubben.

Karate er noe alle kan trene sammen. Nivået og intensiteten styrer man selv, ut fra evne og vilje. På denne måten blir det godt samhold i klubben. Vi kjenner alle alle. For de som ønsker å satse ekstra, har vi tilbud om spesialtreninger for disse.

Finnsnes karateklubb har en rimelig stabil medlemsmasse på rundt 100 medlemmer som også inkluderer én 3. dan, én 2. dan og flere 1. dan.

Finnsnes Karateklubb er tilsluttet Norges Kyokushin Organisasjon.
Klubbens siste årsmøteprotokoll (PDF)
Siste årsberetning (PDF)
Klubbens vedtekter (PDF)
Info til potensielle nye medlemmer
Priser og nettbasert medlemssystem.

Kontakt oss

Legg igjen en melding til oss, så tar vi kontakt med deg så snart vi kan.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search